De slener toernooien.

De toernooi-kalender, en daarmee onze toernooien, is vastgesteld.

Het Makelaardij De Flinten Toernooi wordt gehouden van 13 t/m 19 juni. 
Het Sleen Open Weekend Toernooi houden we van 12 t/m 14 augustus.
Ons 50 Plus-Toernooi is op 11 juli.
Alle in de regio georganiseerde 50-Plus toernooien staan op een op onze website gepubliceerde lijst

De toernooien kunnen alleen doorgaan, als er voldoende vrijwilligers zijn om te helpen. Lijkt je het leuk om één of meerdere bardiensten te draaien tijdens het toernooi, meld je dan aan bij de toernooicommissie.

“Frisse start”

De gemeente Coevorden heeft een ons subsidie van 1500 euro toegezegd in het kader van de regeling ‘Frisse start”. 
Die is opgezet voor vrijwilligers-organisaties die bijdragen aan de vitaliteit en kwaliteit van leven en wonen in Coevorden, zodat zij een frisse start kunnen maken zodra de coronamaatregelen dat toelaten.
Ons buitensport seizoen is nu zo goed als voorbij, maar we reserveren het bedrag om in het voorjaar een mooi evenement op touw te zetten. Dat is bestemd voor leden én alle inwoners van Sleen, voor jong en oud.

Het verenigingsjaar

Opzeggen mag ook via e-mail. Je ontvangt dan van de club een bevestiging.
Dit geldt als bewijs van opzegging! 

Wie tussentijds bedankt als lid, is voor het hele jaar contributie verschuldigd.

De Algemene LedenVergadering

Staat gepland op 24 januari 2022. De scenario’s staan, net als begin dit jaar, weer op somber. We zullen er een modus voor moeten vinden. Tijdens die vergadering wordt immers de voortgang in de bouw van de Padel-banen besproken.

Toss avonden en morgens

Clubavonden en toss-zondagen gaan door zolang de banen bespeelbaar zijn. Er is geen kantinedienst meer ingeroosterd. Wil je als speler dat de kantine open is? Dan kun je bij één van de bestuursleden een sleutel lenen.

Uit de bestuursvergadering