Op 15 juli organiseert onze vereniging een 50+ toernooi. Het is een “open” toernooi, wat wil zeggen dat er ook leden van andere tennisverenigingen mee doen.

Voor de leden van onze vereniging is het een mooie gelegenheid om ook eens te kijken hoe dat gaat. Het is ten slotte “naast de deur”. Uiteindelijk kun je door open inschrijvingen, door heel Drenthe, dit soort toernooien spelen.
Bij deze toernooien geldt: “Vol is vol”. Tot uiterlijk 2 juli kun je je voor het Slener 50+ toernooi aanmelden.
Dat doe je per mail bij onze organisator Cor Molenaar (0591-624347)

De kosten van het toernooi bedragen 8 euro per persoon. Dat is inclusief lunch en het gebruik van de ballen.
Het toernooi start om 09:30 uur en je moet een half uur van tevoren aanwezig zijn.

Kijk ook eens op de lijst van SeniorPlus toernooien, die in Groningen en Drenthe door andere verenigingen worden georganiseerd. Daar zitten mooie toernooien bij en ook bij ons in de buurt. Voor een gezellig toernooi hoef je niet ver te reizen 

en het is altijd leuk om met en tegen leden van buur-verenigingen te tennissen in een ontspannen sfeer.

Het 50+ -toernooi in Sleen