Begin november heeft de Albert Hein (Kortwijk) bij ons in het dorp een clubfundactie opgestart.

Twee maanden lang kon je zegels bij de boodschappen krijgen. Die zegels kon je sparen en waren te verzilveren in de Fanshop voor leuke artikelen met het logo van de TV Sleen. Voor iedere zegel die in de Fanshop is ingeleverd, heeft de TV Sleen een klein bedrag gekregen. Daarnaast hebben we van diverse leden een aantal zegels gekregen die via Jacqueline van de Walle, voor onze vereniging in de Fanshop zijn aangeboden.

Vorige week heeft Jacqueline de opbrengst, in de vorm van een cheque,  in ontvangst mogen nemen.  Naast een symbolische chequekaart hebben we nog zes bekers en een grote vel magneetstickers gekregen. Alles met logo. De chequekaard hangt nu fier in ons clubhuis.

Wij willen vanaf hier de AH Kortwijk en een ieder die, voor onze club, aan deze opbrengst heeft bijgedragen bedanken.

Het was een leuke actie. Zeker voor herhaling vatbaar.

AH Kortwijk Clubfund actie